Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice product I like it ❤️
顏色: 藍色
Price: HK$3,823.34
Original Price: HK$5,114.89
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad 10 (2022) |
| Features | Fast Charging |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.9" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2409041798921197 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2585123 people said the quality is very good!
Author: s***9
Date:
Review: Very nice product I like it ❤️
顏色: 藍色
Author: B***y
Date:
Review: Good , satisfied
顏色: 藍色
Author: n***5
Date:
Review: 箱の裏側に汚れがあります。フロントは大丈夫です。
顏色: 粉色
Author: q***m
Date:
Review: جميل
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.